International School of Debrecen – oktatás, amely a 21. századra készít fel

International School of Debrecen

International School of Debrecen – oktatás, amely a 21. századra készít fel

Felelős Szülők Iskolája videós beszélgetésének fókuszában ezúttal az Oviból suliba – online beiskolázási expo keretében a Debreceni Nemzetközi Iskola – International School of Debrecen oktatási kínálatáról, nemzetközi pedagógiai módszereiről és a gyerekek változó jövőre való felkészítéséről beszélgetünk.

Ahogy az intézmény mottója is tartja: „A tegnap értékeire építve, a ma elvárásainak megfelelően készítjük fel a diákokat a változó jövőre.”
Témánk: #ovibólsuliba – International School of Debrecen – oktatás, amely a 21. századra készít fel
Beszélgetőpartnereink:
Dunai Katalin, kommunikációs vezető, International School of Debrecen
Kálmán Annamária, megbízott PYP igazgató és PYP koordinátor, International School of Debrecen
Riporter: Vargacz Alexandra, a Felelős Szülők Iskolája ügyvezetője
Témáink:
Hogyan készítik fel a diákokat a változó jövőre?
Miért fontos a soft skillek fejlesztése?
Milyen a tanulás folyamata az intézményben?
Milyen nemzetközi standardoknak felelnek meg és ez milyen előnyöket jelent a diákok számára a jövőben?
Miben más az IB rendszerben működő iskola, mint a hagyományos?
Milyenek az eddigi tapasztalatok?
Milyen tanórán kívüli lehetőségeket, foglalkozásokat biztosítanak a diákoknak?
Előzetes nyelvtudás nélkül is lehet jelentkezni?

A témában elérhető weboldal: www.felelosszulokiskolaja.hu/ovibolsuliba
Közösségi médiás esemény: