28 pozitív mondat, amivel megerősítheted a gyerekedet

kislány lila pulóverben

28 pozitív mondat, amivel megerősítheted a gyerekedet

Egy-egy egyszerű mondattal is nagyon sokat tehetsz azért, hogy bátorítsd a gyerekedet, és kifejezd neki a szeretetedet.

A Hintalovon Alapítvány összegyűjtött ehhez 28 mondatot, amiket sokféle helyzetben lehet használni. A lista nem teljes, bármeddig bővíthető!

 

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.