Így néz ki az ország legmenőbb óvodája

fotó egy óvoda mosdójáról

Így néz ki az ország legmenőbb óvodája

Egy lakberendező és egy pszichológus anyuka, ha összefog – így néz ki Komló egyik óvodája, amit a lelkes anyukák terveztek!

Jankó Kata lakberendező, és Holló Gabriella pszichológus közös munkája a ez a komlói óvoda, amelyről a Gyereketető Facebook oldala adott hírt.

Katának és Gabinak is óvodás korú gyermeke van, így rendkívül gördülékeny volt az együttműködésük.

Élveztük a tervezés minden pillanatát. Célunk egy kisváros megjelenítése volt, maguk a csoportszobák a boltocskák, az úttesten pedig járművekkel közlekedhetnek az apróságok mint egy igazi városban. Még két másik óvodán is dolgozunk, pár hónapon belül azok is átadásra kerülnek de teljesen más koncepcióval

– idézi Jankó Katát az nlc.hu. A teljes cikket itt találod!