A 15. születésnapját ünneplő Tropicarium bemutatja

A 15. születésnapját ünneplő Tropicarium bemutatja

tropi  szerencse_kicsiTeknősök kontra békák, – avagy a teknős nem béka – című előadását az Állatok világnapja kapcsán október 4.-én vasárnap 10-17 óra között . A nap folyamán több, mint 30 féle különböző szárazföldi és vízi teknőssel illetve színpompás békával lehet megismerkedni a Tropicarium rendezvénytermében. A teknősök között jó néhány olyan is van, amit Magyarországon csak itt lehet majd megtekinteni.

Ezen kívül lesz még sok színes ingyenes program a Tropicarium és partnerei jóvoltából – kis terepasztal, autó versenypálya, társasjátékok, óriás bábok, LEGO asztalok, kóstoltatások, kincsmosás, ugráló asztal, szerencsekerék pörgetés garantált ajándékokkal, hatalmas megalodon álkapocs, állati arcfestés és élmény játékok várják az érdeklődőket.

Azon a vasárnapon itt a helyed nálunk a cápás állatkertben!

Bővebb infó: www.tropicarium.hu

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.