Bóna László : Gyermekek és a homeopátia

kisbaba virágokkal körbevéve

Bóna László : Gyermekek és a homeopátia

február 3.,18.00 óra, IBS színpad

Tüsszög, köhög…, kéthetente beteg, amióta közösségbe jár. – sokszor halljuk a panaszt a bölcsis, ovis anyukáktól. Bizony tény, hogy a kicsik könnyen megfertőzik egymást, de a megelőzés sokat segíthet, sőt!! A vitamindús étkezés, levegőzés, napfény, mozgás sokat számít, de mit tegyünk,ha a betegség első jelei megjelennek?

Mi a teendő, ha rendszeresen visszatérő gyulladások, más akut vagy alkati problémák mutatkoznak?  Kérjük ki időben szakember, orvos tanácsát, véleményét, az időben „elkapott” kezdődő megbetegedések orvoslása sokkal könnyebb, hatékonyabb a szervezet és a család számára is. 

Minden felelős szülő találkozott már a gyógyszerek problémájával. Betegség esetén adjak e gyógyszert a gyermekemnek? Hiszen sok esetben a gyógyszer hatóanyaga erős vegyszer. Felmerül a kérdés, hogy vajon hosszú távon nem ártok-e saját gyermekemnek azzal, hogy erős anyagokkal kezelem a betegsége tüneteit? A másik lehetséges út a homeopátia. Rendkívül nagy hígításban szinte mikroszkopikus jelenlétben van vegyszer a homeopátiás készítményekben. Nem ártalmas, de vajon használ? Elegendő-e a beteg gyermek kezeléséhez?
Meghívtuk az ország egyik legszakavatottabb homeopátiás szakértőjét, Bóna Lászlót (lásd előadóink), aki bemutatja e szelíd gyógymódot, amit már országunk egyik legnagyobbja, Deák Ferenc is alkalmazott, elmondja a homepátiás szerek használatát, hígítási módját, megismertet valós adatokkal, kutatásokkal alátámasztott eredményekről.

Homepátiás Gyógyművészeti Társaság

www.homeokult.hu

 

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.