Mátyás király szárnyai a Szabadtéren

Mátyás király szárnyai a Szabadtéren

MárkusZínház:  Mátyás király szárnyai

Bábelőadás

MarkusZinhaz_Matyas-kiraly-szarnyai2015. július 12. (vasárnap) 10:30, Városmajori Szabadtéri Színpad

 3 éves kortól ajánlott! (45 perc)

Több mint ötszáz éve ükapánk ükapja idején egészen más világ volt Magyarországon. Ebből az időből maradt ránk híre és neve törökverő Hunyadi Jánosnak és az Ő fiacskájának, Mátyásnak. Nevelték tudósságra, bajvívásra és egy napon a Duna jegén két angyal királlyá koronázta. Szilágyi Erzsébet és Hunyadi János emlékezik vissza nagy királyunk gyermekkorára, győztes csatáira, és lelkének égbe szállására. Akkor még angyalok töltötték meg az eget, a kapukban sárkányok tisztelegve fújták a tüzet.

 Hunyadi János: Pilári Gábor (Blattner Géza-díjas)

Szilágyi Erzsébet: Vajda Zsuzsanna (Blattner Géza-díjas)

Színpadra állította és a bábokat életre kelti: Pilári Gábor és Vajda Zsuzsanna

Kovács Márton muzsikáját Pilári Lili Eszter szólaltatja meg.

Facebook-esemény: https://www.facebook.com/events/1581141468837900/

 

Felelős Szülők Iskolája
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.