Új közösségi futás! – Négy komp futás bögrés frissítéssel

szeptember 12.

forrás: blog.futasrolnoknek.hu

4kompfutasplkataÚj közösség futás kerül fel a palettára. A Szentendrei-sziget eddig csak a Suhanj 6 órás jótékonysági futásról volt ismert a futók körében.  2015. szeptember 12-én azonban megrendezésre kerül az első négy komp futás! A „country running” stílusban megrendezésre kerülő futóversenyen különleges zománcos pöttyös bögréből frissíthettek, többször is érinthetitek a Duna parti kikötőket miközben a futás endorfinja tesz boldoggá Benneteket!

NÉGY KOMP FUTÁS

A helyi futóközösség,  a 2015-ös szám jegyében szervezi a rendezvényt. 2015-öt írunk,  és a szigeten található Szigetmonostor település irányítószáma is 2015. A sziget meseszép útjain, a hosszabb távon 20,15 km-t a rövid távon pedig 2015 m-t kell futni a résztvevőknek. A sziget partvidékén húzódó kompkikötők mindegyikét érinteni kell majd a futás során, hogy a “sziget-érzést” mindenki megtapasztalja . Vegyes terepre készüljetek: öreg falusi utak, gát, erdő vár majd, mindez a Duna ölelésében.

Időpont : 2015. szeptember 12. szombat
Rajt: 10:00 óra

Táv: 20,15 km , mert idén van Szigetmonostor éve

A négy kompot összekötő útvonal: Nagydunasétány-Szentendrei út-Fő út – Kisduna oldali gát- Rév utca-Kossuth utca-Zrinyi utca-Monostori út.

4 komp futás Szigetmonostor

4komp_futasrol_noknek_kozossegi_futas-3„Menetrend”: Két kört kell futnod. A táv kilométerenként meg lesz jelölve, valamint az útvonalat nyilakkal is jelölik a szervezők.

Csapatokat is örömmel látnak a szervezők, de minden csapatnak magának kell gondoskodni a váltópontra jutásról.

Időmérés: Ha hozol órát, lemérheted. Közös futás lesz a tájban, a táv megtétele és az együttlét lényegesebb.

Frissítés: batyus és helyiek által kínált elemózsia. Ha egyéni frissítőket hoztok, akkor a megfelelő km-hez tartozó autó kiviszi a frissítőpontokhoz. Amikből a tervek szerint öt lesz. Ezeket az általatok hozott földi jóval kívánjuk feltölteni, ami megmarad, a célban együtt felfaljuk. Lehet bármi, amit szívesen látnál és lehet olyan, amit másnak is szánnál.

Szintidő: amíg az utolsó futó be nem érkezik.

Nevezési díj: 2015 Ft. Az átutalás UNICREDIT: 10918001-00000018-24610004 számlaszámra történhet. Ez a Pilisi Pegazus SE számlaszáma, az ő segítségükkel is jött létre ez a rendezvény és közösség. A közlemény rovatba kérjük, írjátok be a neveteket vagy a csapat nevét és a „Négy komp” kifejezést !

Regisztrálni itt tudsz: online nevezés. A nevezést a Fővárosi Vízmű és dunai védmű területek megóvása érdekében 300 főnél lezárjuk. Mindezt 2015 szeptember 7-ig tehetitek meg.

Rajtszámátvétel: A futás napján, a helyszínen ( Horányi Piactér) lehetséges. Online nevezettek 8:00 – 9:30 között vehetik át. 9:30 9:50 közt azon futók rajtszámát vehetitek át, akik nem jöttek el.

Egyéb információ:: a facebook 4 komp oldalon illetve Sarkadi Sándornál a 70/3161897 telefonszámon.

Rendező: Pilisi Pegazus Se.

Főszervező: Sarkadi Sándor

Végezetül de nem utolsó sorban: a befolyt összegből a helyi református gyülekezetet szeretnénk támogatni.

Jó futást!

Eseményoldala: https://www.facebook.com/pages/4-komp-fut%C3%A1s/940631289290739?fref=ts