Digitális Témahét 2017: Sulibank-pályázatok

A Sulibank élményportál két pályázati lehetőséggel is ott lesz idén a Digitális Témahéten. Gyűjtsetek pontokat, készítsetek vlogot, és nyerjetek osztálykirándulást vagy ráadást az osztálypénzhez.

Sulibank Élményportál – pontgyűjtés – osztálykirándulás – buli

A Digitális Témahét keretein belül csoportos pontgyűjtésre hívunk minden diákot! Regisztráljatok az oldalra legalább egy pedagógussal együtt! Alakítsatok csoportokat és gyűjtsétek a pontokat 2017. március 31. 7.00-tól április 10. 10.00-ig. A megadott időszakban legtöbb pontot gyűjtő csoport nyereménye egy 100 000 Ft értékű osztálykirándulás. A csoport minimum 10, maximum 30 diákból állhat. És ezzel még nincs vége: a legtöbb pontot gyűjtő csoportokat (az első három) automatikusan meghívjuk a Sulibank Program tanév végi záró bulijára! Kedvcsináló összefoglaló a tavalyi Bulihajóról itt.

A nyertes csoportot koordináló pedagógus munkáját egy kétszemélyes balatoni wellness hétvégével köszönjük meg.

Legyetek Ti a legmenőbb vloggerek!

Az oldalunkon minden héten új videóban, más-más témát érintve ismerkedhettek meg a pénzügy, gazdaság, gazdálkodás, tudatos tervezés titeket érintő kérdéseivel. Mi jók vagyunk ebben a műfajban, de szerintünk ti még jobbak lehettek! Készítsetek egy maximum 2 perces vlogot, amelyben megmutatjátok, ti hogyan látjátok a világot pénzügyi, gazdasági vagy gazdálkodási szemüvegen keresztül! Ha minket kérdeztek, érdemes megnézni az Élményportálon található vlogokat, és olyan dologgal pályázni, amit mi még nem érintettünk. A nevezéshez a weboldalon való regisztráció szükséges, ahol általános iskolai osztályok nevezését várjuk (minimum 10, maximum 30 fős csoport) egészen 2017. április 07-ig. A kész videókat vagy linkjüket 2017. április 10. 10.00-ig küldjétek el nekünk a jelentkezéskor kapott e-mail címre. A videókat szakmai zsűri értékeli – pénzügyi-, oktatási-, kommunikációs szakember, valamint Dezső Bence.

A nyeremények:               1. helyezett 60 000 Ft osztálypénz számlára

2. helyezett 40 000 Ft osztálypénz számlára

3. helyezett 30 000 Ft osztálypénz számlára

Különdíj: közös vlog készítése Dezső Bencével!

Minden díjazott csoportot automatikusan meghívunk a Sulibank Program tanév végi záróbulijára.

Bővebb információ és jelentkezés:

uzenet@sulibank.hu

+36 30 616 50 52

A cikk és a kép forrása itt.