Élet az OKJ után: a képzési rendszer átalakítása

Kiadványunkban igyekszünk útmutatót adni a megfelelő képzés megtalálásához. Megmutatjuk, milyen alapszakmákat és részszakképesítéseket tartalmaz az új szakmajegyzék, milyen oktatást nyújtanak a már sokadjára átnevezett technikumok és szakképző iskolák, és milyen képzéseken, mennyi idő alatt szerezhetnek új szakmát a felnőttek.

A tartalomból:

• Képzések nem csak karrierváltóknak
  • Felnőttképzés újraszabva
  • Mi vár a diákokra?
  • Rendszeren kívüli oktatások
  • Topszakmák
  • Szakmabemutató

Rendelje meg most! https://kulcs.hvg.hu/order/hvg/hvgorder.aspx?p=WebIDSZAKKEPZES&actionid=7701