Influenza, torokfájás, orrfolyás – küzdjünk ellene homeopátiás szerekkel!

kisbaba cumival

Influenza, torokfájás, orrfolyás – küzdjünk ellene homeopátiás szerekkel!

Influenza, torokfájás, orrfolyás.. mi lehet ennél rosszabb? Ha a gyereked éli át mindezt! Miért szeretnék a gyermekeink ha homeopátiás szerrel kezelnénk Őket?

Január 28-án 18 órakor Megelőzés és orvoslás – homeopátia gyermekkorban címmel az IBS-ben tart előadást Bóna László. Szelíd gyógymódok, segítség a téli megbetegedések, influenzás tünetek megelőzéséhez, akut problémák leküzdéséhez.

Interjú az előadással kapcsolatban: KATTINTSON IDE! (12. perctől)