Szülő-okosító és gyerek-játszóház egyszerre

oroszlánnak kifestett gyerek az anyukájával

Szülő-okosító és gyerek-játszóház egyszerre

Október 22-én indul az őszi programsorozat az IBS-ben

E hét szombaton 17 órakor kezdődik a “tanév” a Felelős Szülők Iskolájában, a csemetéknek pedig az örömteli és önfeledt játék amíg a szülők tanulnak, fordul a kocka:-)

A “szülő-okosítóban” Tarr Bence, filozófus osztja meg nézeteit a Spirituális gyereknevelésről – faggathatjuk a mesék világáról, a gyermeki képzelgésekről, az érzelmek elnyomásáról és felszínre töréséről…eközben a gyermekeket a PIATNIK fejlesztőjátszóháza várja Bogyóval és Babócával, Rumini társasokkal, logikai játékokkal.., minden gyermek Playmobil figura ajándékkal távozhat:-)

A kismamák egy jegy áráért plusz egy vendéget hívhatnak!

jegyelővétel, foglalás:  http://www.jegymester.hu/hun/Production/85075/Tarr-Bence-Laszlo-filozofus
Játék a facebookon, lájkold a Felelős Szülők Iskoláját!