Maszatos mesehétvége Dobogókőn: okt 14-16.

Maszat

Maszatos mesehétvége Dobogókőn: okt 14-16.

A Walden Hotel kitüntetett figyelemmel és sok szeretettel várja legújabb mesehétvégéjére a 2-4 év közötti gyerekeket szüleik, testvéreik társaságában! A különleges családi hétvégét Berg Judit írónő ihlette: Maszatos mesék című könyvsorozatának főhőse október közepén 3 napra életre kel Dobogókőn. Ha szeretne egy különleges élményekkel teli hétvégét, hozza el a családját a hotelbe, ahol számos program közül jónéhány igazi maszatos meglepetés (pl. egészalakos fotófal) is vár majd Önökre!