Anyák napja a Ringatóval

Idén a Ringatóval karöltve a FICSAK olyan eseményt szervez, mely az édesanyákról és a szeretetről szól. Sokéves hagyomány, hogy a családok együtt énekelve  ünneplik az anyák napját.
A nap folyamán a meghívott vendégek kicsiket és nagyokat egyaránt szórakoztatnak.

Tervezett program:
9.30 kapunyitás
10.00 Az Oscar-díjas SoulAir Kamarakórus műsora
10.25 ünnepélyes megnyitó
10.40 Ringató foglalkozás – Ezer Anya énekel! – meghívott vendég:
Bognár Szilvia
11.50 Balássy Betty és Varga Feri gyerekműsora
12.30 tombolasorsolás
13.00 anyák napi flashmob a Gesztenyés kertben
14.00 kapuzárás

A program ideje alatt LEGO játékszoba a nagyobbaknak, könyves mesesarok, családi fotósarok, optikai szűrőbusz, gyermekfogászati szűrés, profi hordozási tanácsadás, könyv- és játékvásár, kézműves foglalkozások szórakoztatják az édesanyákat és a családokat.

Az első ezer családot ajándékcsomaggal várják a szervezők, amelyben olyan meglepetésekre bukkanhatnak a résztvevők, mint a Da Vinci Kids okoseszközökre fejlesztett ismeretterjesztő oktatási alkalmazáshoz való 3 hónapos AJÁNDÉK hozzáférés, amely a 6-12 év közötti korosztály számára segíti a játékos tanulást, a tartalmas szórakozást.

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják.

A belépés díjtalan.