JÖJJÖN KI ÓBUDÁRA! – Múzeumtúra a Tájak-Korok-Múzeumok Egyesülettel

Dátum: 2017. július 1., szombat, 9.30. – 15.00

Találkozó pont: Szentlélek tér HÉV megálló

JÖJJÖN KI ÓBUDÁRA! – kulturális séta a barokk Zichy-kastély körül, a Laktanya utcában és a Fő téren a Mozaik Múzeumtúra és a TKME pecsételős játék kedvelői számára.

A Tájak-Korok Múzeumok Egyesülettel közösen kulturális sétát szervezünk 2017. július 1-én, szombaton a barokk Zichy-kastély körül, a Laktanya utcában és a Fő téren a Mozaik Múzeumtúra és a TKME pecsételős játék kedvelői számára.

Útvonal: Vasarely Múzeum – Óbudai Múzeum – Zichy-kastély – Kassák Múzeum – Varga Imre szobrászművész Életmű Gyűjteménye

Találkozó: a szentendrei hév Szentlélek téri (korábbi nevén Árpád híd) megállójában a BKK közönségszolgálat előtt 09.30 – kor.

Megközelíthető pl. a Batthyány tértől a hévvel, a Hungária körút felől az 1-es villamossal.

Túravezető:  Haraszti Gábor +36-20-946-4659,  tkme@tkme.hu

Részvétel: előzetes jelentkezés nem szükséges, minden a teljes programon résztvevőt szívesen látunk.  TKM pecsételőlapját és okostelefonját ne felejtse otthon!  A négy kiállítóhely várható belépődíjai összesen 3200Ft, 18 év alattiaknak és 62-70 év köztieknek 1600 Ft.

Étkezés: a múzeumlátogatások között a test táplálására is gondolunk, megebédelhetünk a szolid árakat alkalmazó közeli, színvonalas, ízes konyhájú Csalánosi Csárdában.

Túravezető:  Haraszti Gábor +36-20-946-4659,  tkme@tkme.hu

Mindenkit szeretettel várunk!

Következő túráink:

1. július 15., szombat – Kecskemét
  2. július 22. szombat – Szentendre
  3. július 29., szombat – Fonód
  4. augusztus 19., szombat – Gyenesdiás
  • ügyvezető

Vargacz Alexandra

sportszervező menedzser, online marketing szakember, a Felelős Szülők Iskolája ügyvezetője