Kisiskolások meséi a Mesemúzeumban

rajz

Kisiskolások meséi a Mesemúzeumban

Október 22-én, kedden 16-18.30 között Élettelen élőt tanít címmel kisiskolások meséi és népmeséi élednek meg a Mesemúzeum falai között.

Ez a program egy interaktív előadás a Mesemúzeumban népmesékről, kortárs és klasszikus gyermekirodalomról a kisiskolásokkal foglalkozó szakembereknek és szülőknek.

Az előadásokat Bajzáth Mária, mesepedagógus és Merényi Hajnalka, egyetemi adjunktus tartják.

Részvételi díj 1.200 Ft/fő

A program regisztrációköteles, jelentkezés a mesemuzeum@pim.hu e-mail címen legkésőbb a 2019. október 18-ig.

A program minimum 8, maximum 30 fő jelentkezésével valósul meg.

A programot a PIM-Mesemúzeum támogatja.

Minden szülőt, szakembert, érdeklődőt szeretettel vár a Mesemúzeum!