Unod a gagyi karácsonyi filmeket? Ezt a 10-et nézd meg idén!

Megható és vicces filmeket egyaránt találsz a Femina.hu képes összeállításában.

Minden karácsonykor leadnak a tévében olyan megunhatatlannak tűnő karácsonyi remekműveket, mint a Reszkessetek, betörők!, a Tapló Télapó vagy a Télapu.

Ha számodra ez a stílus nem igazán jön be, ajánlunk néhány más jellegű alkotást, melyek között biztosan találsz kedvedre valót.

Felejtsd el a gagyi karácsonyi filmeket!

Az alábbi képes összesítés viszonylag sokszínűnek mondható, találsz köztük animációs filmet, drámát, vígjátékot, akciót, klasszikust és kevésbé ismert mozit egyaránt. Csemegézz kedvedre!

Az örökzöld karácsonyi történet, a Diótörő Andrei Konchalovsky által rendezett 2010-es filmváltozatát érdemes megnézned, ha szeretnél újra részt venni egy varázslatos utazáson a fantázia világában.

Jane Austen Kisasszonyok című klasszikusának történetében egy karácsonyba csöppenünk bele. Az 1994-es filmadaptáció olyan hírességéket vonultat fel, mint Winona Ryder, Claire Danes vagy Susan Sarandon.

Dickens halhatatlan története, a Karácsonyi ének több filmadaptációt is megért. Mi most a 2009-es animációs változatot ajánljuk, melyben Jim Carrey kölcsönzi hangját a kapzsi, szívtelen öregembernek.

A Jégkorszak Állati nagy karácsony című részét érdemes megnézned, ha kíváncsi vagy, hogy menti meg a kardfogú tigrisből és mamutokból álló csapat az egész világ – bajba került – karácsonyát.

A 2003-as Igazából szerelem című alkotás akkora kultfilmmé vált, hogy egyszerűen nem lehet kihagyni egyetlen karácsonyi filmes gyűjteményből sem. Még csak nyolcszor láttad? Nem baj, nézd meg idén is!

Nincs karácsony Bud Spencer-Terence Hill-filmek nélkül! A Bunyó karácsonyig című 1994-es alkotást idén is érdemes lesz megnézned, ha kedveled a hangosan csattanó pofonokat a filmen.

A teljes cikk a Femina.hu oldalán olvasható, a folytatásért kattints IDE.