Várkapunyitó Szigligeten

sólyom

Várkapunyitó Szigligeten

Kilencedszer rendezik meg a várban a Várkapunyitó rendezvényt, idén március 31.  és április 1. között. A program a vár szezonnyitója.

A nap során valamennyi korosztály számára tartogatnak különleges programot, melynek helyszínéül az alsó várban található színpad szolgál.

Zenés előadások, bábjátékok, apródavatás várja a gyerekeket, de a felnőttek számára is remek kikapcsolódás vár.

A rendezvényre hagyományőrző csoportokat, néptánc együtteseket, régi zenei együtteseket, vásári komédiásokat hívnak.

PROGRAMOK:

Várkapunyitó, 2018. március 31.
13:00 Szó és Kép Színpad
14:00 Gyulaffy László Hagyományőrző Bandérium
15:00 Szabó István bűvész
15:40 Solymászbemutató

2018. április 1.
11:00 Holdfű Színház
12:10 Fekete Hollók Rendje
13:10 Apródavatás
14:00 Magyar Királyi Kardforgatók Rendje
15:00 Batsányi Táncegyüttes
15:50 Solymászbemutató

Várbelépő

felnőtt: 800 Ft, gyerek (6-18): 400 Ft.

Információk

www.szigligeti-var.hu