CsillagKuckó Alternatív Termékenységi Központ

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon a Családi pihegőben – május 11.

csillagkucko1Meddőség. Állapot. Nehezített fogamzás.

Sajnos egyre nő a nehezen vagy egyáltalán nem teherbe eső nők, gyermeket nehezített körülmények között váró párok száma.

A meddőségnek nagyon sok esetben lelki okai vannak.

A CsillagKuckó Alternatív Termékenységi Központ  azért jött létre, hogy ezekben az esetekben, ezeknek a pároknak nyújtson támogatást.

A CsillagKuckó alapítója sorstárs, Varga Katalin is meddő volt. A termékenység örömét, kisbabájukat, férjével ők is egy sikeres lombikkezelésnek köszönhetik. Kislányuk 2,5 éves korában előjött komoly lelki és fizikai tünetei késztették arra Katalint, hogy visszagöngyölítse életét. Persze, ő sem ezzel kezdte, hanem kislányukat vitték gyerekpszichológushoz és alternatív kezelésekre. Átmeneti, de nem sok sikerrel. Majd jött a felismerés: nem a gyerekkel van a baj, hanem anyával.

Katalin így elkezdett magán dolgozni. És ahogy ő, úgy vele szimbiózisban kislánya is oldódott.

csillagkucko2Ebben a lelki munkában felmerült az a kérdés is, hogy vajon hogy lett meddő, amikor azt megelőzően lehetett volna spontán terhességből gyermeke. És felmerült az a kérdés is, hogy azzal a lehetőséggel miért nem élt mégsem. Valamint jött a felismerés, hogy a lombikkezeléssel valójában csak tűzoltás történt, a probléma gyökere ott maradt, így jöhettek a fizikai tünetek a gyermeknél.

Két év lelki munka után kislányuk teljesen rendbe jött, minden OK.

Ez a felismerés-sorozat és tanulási folyamat sarkallta Katalint arra, hogy hasonló cipőben járó nőknek, pároknak nyújtson támogatást a „meddőség” állapotából való kimozdulásban.

Korábbi segítőivel, akikkel magán dolgozott, Katalin megalapította a CsillagKuckót. Itt most együtt támogatják a hozzájuk fordulókat abban, hogy ki-ki felismerje lelki blokkjait és oldani tudja azokat.

A CsillagKuckó minden vendégét abban támogatja, amire éppen szüksége van. Van,

– akit csak a természetes teherbeesés „érdekel”,

akinek még sosem sikerült teherbe esni,

– aki többször elvesztette magzatát,

– aki másodlagos meddő (tehát, a kistestvér nem jön),

– aki mindenféle komoly betegséget produkál „védekezésképpen”,

– akinek szervi hiányosságok miatt már csak a lombik-kezelés segíthet,

– ahol a férfi „blokkol” valami miatt.

És még sorolhatnánk … ahány vendég, annyi sors.

Nem mindegy, milyen lelki és fizikai állapotban állunk a gyermekvállalás rajtvonalához.

Mint ahogy az sem mindegy, milyen lelki és fizikai állapotban neveljük gyermekünket, ha végre sikerült a gyermekáldás.

Sok megkeresés érkezik azzal kapcsolatban is, amit Varga Katalin is végigcsinált: milyen tüneteket produkál a gyermek, és főleg: miért?

A CsillagKuckó módszerei nem csak a meddőség, hanem a későbbi problémák lelki okainak feltárására és oldására is javasoltak.

Ezek a módszerek a következők:

* 5+1  -es feltáró módszer

* Pszichológiai és életvezetési tanácsadás

* Családállítás

* Stresszoldás izomteszteléssel

* Tibeti lélek-kommunikáció

* Azúri hangtál-technika

csillagkuckologoA CsillagKuckó munkatársai  szeretettel várják a hozzájuk fordulókat.

.