dr. Király Balázs, gyermekorvos

Dr. Király BalázsHázi gyermekorvosként dolgozom, átlagosnál kevesebb gyógyszerrel és több mosollyal. Magyarországon csodába illő történet részeseként egy gyermekközpontú, gyönyörű, kiválóan felszerelt rendelőben próbálunk kollégáimmal egy újszerű, hatékonyabb gyermekorvosi praxist működtetni. www.facebook.hu/zsokavar

2011-ben az addigi kritikus állapotú Zsókavár utcai rendelőt sok viszontagság után csodálatosan felújították. A gyönyörű, és Magyarországon szinte egyedülálló felszereltségű rendelőben számos újszerű kezdeményezést valósítunk meg. A rendelőt közösségi térré akarjuk formálni, ezért a rendelőben bábszínház, koncertek mellett egészségnevelő, egészségkultúra fejlesztő képzések indulnak.

Gyermekorvosként és mint 4 lány édesapja vallom, hogy a egészség elsősorban az idejében, már óvodás korban elkezdett egészségkultúra oktatáson és a megelőzésen múlik. Ezért a betegeket gyógyító egészségügyi ellátórendszer javítása mellett az igazi hangsúlyt erre fektetném.

Hogyan neveljünk BOLDOG és EGÉSZSÉGES gyermekeket?
video: http://www.youtube.com/watch?v=uxOfz_QN6c4