Gyógyító mozdulatok – nyílt napok a Gyógytestnevelés Hetén

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat az idei évben is nyílt hetet tart a főváros kerületei iskoláiban, óvodáiban április 16. és 20. között.

Az esemény célja, hogy a szülők, pedagógusok, orvosok és védőnők betekinthessenek a gyógytestnevelők munkájába. A hét eseményein megmutatják az új módszereket, valamint, hogy milyen lehetőségek rejlenek a gyógytestnevelés foglalkozások mozgásanyagában.

Az eseményen

– nyílt órák,

– konzultációs lehetőségek,

– tartásjavító gyakorlatok,

– bemutató órák,

– előadások,

– beszélgetések,

– workshopok,

– esetmegbeszélő konzultációk

– keretében hívják fel a figyelmet a szakemberek a gyógytestnevelés fontosságára.

A részletes programokat ezen az oldalon lehet elolvasni (pdf).