Mazsola és Tádé a Fabula bábszínház előadásában

Mazsolát és Manócskát – a tökház lakóit – nem kell bemutatni, hiszen mindenki ismeri őket. A Fabula Bábszínház társulata egy szép őszi szombat délelőtt, szeptember 23-án eleveníti fel a gyerekek, szülők és nagyszülők által kedvelt, és mindannyiuk emlékezetében, belső mesevilágában egyaránt ott élő kedves kis figurákat az Albertfalvi Közösségi Házban.

„Tartsuk meg Tádét, Manócska! Tartsuk meg!” – kérleli Mazsola Manócskát, amikor megtalálják a kis tengerimalacot. Mazsola később százszor is megbánja, hogy befogadták a malackát, hiszen az nála sokkal kisebb, gyámoltalanabb és nem lehet vele akkor és úgy játszani, ahogy Mazsola szeretne. Az olykor szigorú, ám mindig megértő Manócska segítségével azonban Mazsola jószívűsége újra meg újra felülkerekedik dacosságán.

Időpont: Szeptember 23., szombat, 10:00

Helyszín: Albertfalvi Közösségi Ház • 1116 Budapest, Gyékényes utca 45–47.

Belépő: 800 ft/fő