Megállíthatatlan Sportmotivációs Fesztivál, mindenkinek, aki szeretne mentális energiát gyűjteni!

Megállíthatatlan Sportmotivációs Fesztivál

Sportoló, szülő, edző vagy pedagógus vagy? Segítő szakmában dolgozol és érdekel a motiváció?

Mindenkit ugyanaz a kulcsfontosságú pszichológiai tulajdonság irányít: a MOTIVÁCIÓ. Ahhoz, hogy valódi, hosszútávú sikerélményt érj el a sportban, meg kell találnod és ismerned kell a motivációd valódi természetét. A legkiemelkedőbb sportolókat és szakembereket kértük fel tudásuk, tapasztalataik, módszereik átadására. Egy nap alatt rendkívül értékes szellemi edzéstervet kapsz kézhez a legjobbaktól.

2023. 01. 27. Budapest UP Rendezvénytér

A Felelős Szülők Iskolája szakmai csapata is kapcsolódik a Megállíthatatlan Sportmotivációs Fesztiválhoz, mert látjuk, hisszük, hogy mennyire fontos a mentális állóképesség fejlesztése, a sport általi nevelés és a megküzdési stratégiák valós térben, játékban és közösségben való elsajátítása.

Kamaszoknak szóló tréningjeinkről, önismeret, önbizalom és határszabással kapcsolatos csoportos és egyéni képzéseinkről a fesztiválon lévő standon tudtok tájékozódni.

Itt találkozhattok szakértőinkkel is : Balatoni József, alias Jocó bácsival , az ország tetkós történelemtanárával, Kenyeres András, viselkedés-biológus, sport mentáltrénerrel, Tibenszky Moni Lisa, sport mentáltréner, life coach-al, aki a Felelős Szülők Iskolája alapító-ügyvezetője is egyben.

Néhány érdekes és értékes mentális gondolkozást fejlesztő, szemléletváltásban megerősítő könyvet is hozunk Nektek, amit megvásárolhattok, sőt dedikáltathattok is a Szerzőkkel.

Sőt, motivációs, főként a figyelmet, mint szeretetnyelvet, tanulási módszert és inspiráló dolgot is körbejárjuk egy rövid előadás keretében a színpadon: A figyelem a legértékesebb erőforrásunk, de hol van? címmel Tibenszky Moni Lisa, sport mentáltréner és life coach, a Felelős Szülők Iskolája alapítója előadásában és kora délután 14 órai kezdettel egy workshoppon is szeretettel várunk Benneteket –  Hol a határ? – toxikus szavak a felnőtt-gyerek kommunikációban címmel. Célunk az elvárások, tekintélyelvűség, generációs hozott értékrend feltérképezése, a mérgező kommunikáció felismerése és megváltoztatásának lehetséges lépései,  közös gondolkozás az edző-sportoló-tanár-szülő négyszögben. Célunk, hogy a sport által lelkileg és testileg is még sikeresebb, önismerettel és önbizalommal teli egészséges gyerekeket tudjunk nevelni, terelgetni az útjukon, ebben pedig hatalmas szerepe van a kommunikációnak, a narratívának.

A workshop szakértője Kenyeres András  viselkedés-biológus, sportmentáltréner, író, moderátora Tibenszky Moni Lisa.

Megállíthatatlan Sportmotivációs Fesztivál

OTT A HELYED A MEGÁLLÍTHATATLANOK KÖZÖTT!  A MOZGÁS FEJBEN KEZDŐDIK

✔ 25+ Motivátor a színpadon

✔ 30 + Kiállító

✔ Konzultációs tér

✔ 7 jegytípus ajándékokkal

✔ Segítő szakmák találkozópontja

20% KEDVEZMÉNY A MEGÁLLÍTHATATLAN SPORTMOTIVÁCIÓS FESZTIVÁLRA

Az esemény kiemelt szakmai együttműködője a Felelős Szülők Iskolája. Közösségünk tagjai 20% kedvezménnyel vásárolhatják meg jegyüket a Sportmotivációs Fesztiválra.

Vedd meg a jegyedet 20% kedvezménnyel az FSZI20 kuponkóddal! (A kedvezmény az elérhető jegyek erejéig érvényes és az aktuális jegyárakból kerül levonásra ÉRVÉNYESÍTSD A 20% KEDVEZMÉNYT AZ EARLY BIRD ÁRAKBÓL JANUÁR 14-IG: WWW.SPORTMOTIVACIO.HU