A belső béke útja – Egy este Dr. Máté Gáborral a békéről egy háborgó világban

A belső béke útja - Egy este Dr. Máté Gáborral a békéről egy háborgó világban

A belső béke útja – Egy este Dr. Máté Gáborral a békéről egy háborgó világban

Megkezdődött a zártkörű jegyértékesítés Dr. Máté Gábor szeptember 16-i estjére. A világhírű, magyar származású kanadai orvos idén ősszel csak erre az előadásra tér vissza Budapestre. Előregisztrálóként augusztus 29-től 72 órád van rá, hogy mindenkit megelőzve, még a nyilvános jegyértékesítés előtt vásárold meg a jegyedet. Biztosítsd be a helyedet!

Hogyan érhetjük el a belső békét egy mérgező világban? Mi vezethet el a gyógyulásig?

Az idén 80 éves Dr. Máté Gábor a trauma, a függőség és a stresszkezelés pszichológiájának világszinten elismert szakértője, az együttérzés erejét alkalmazó innovatív módszer kidolgozója, a kortárs orvoslás egyedülálló alakja.

A világhírű orvos idén csupán erre az egy előadásra tér vissza Budapestre, hogy bemutassa élete és karrierje főbb felismeréseit, a traumák és az érzelmi veszteségek szerepét a függőség kialakulásában, a „normalitás” mítoszát, valamint a személyes szenvedés és a modern élet mérgező hatásai közötti kapcsolatot.
Ez az élő esemény megváltoztatja, hogyan látod önmagad, másokat és a világot.

A szeptember 16-i estre, melynek helyszíne a MOMKult, összesen 630 személyes részvételre jogosító jegyet értékesítünk.

Prémium jegyek (földszint első 1-9. sorok): 24 000 Ft
Standard jegyek (földszint 10-18. sorok): 18 000 Ft
Karzatra szóló jegyek (kék szektor) szóló jegyek ára: 14 000 Ft

Adott szektoron belül helyfoglalás érkezési sorrendben.

A fenti jegyek az alábbiakat tartalmazzák:

• személyes részvétel Dr. Máté Gábor szeptember 16-i estjén (előadás és színpadi terápia),
  • dedikálási lehetőség az est végén,
  • a helyszíni, exkluzív ajánlatokhoz való hozzáférés.

Korlátozott számban stream jegyeket is elérhetővé teszünk, amellyel élőben, online követheted az eseményt, az ár 5 000 Ft.

A jegyedet pár perc alatt, a jegyvásárlás gombra kattintás után vásárolhatod meg. Ne feledd: augusztus 29-től 72 órád van, hogy az elsők között szerezd be a jegyet.

ELÓREGISZTRÁCIÓ

JEGYVÁSÁRLÁS

A belső béke útja - Egy este Dr. Máté Gáborral a békéről egy háborgó világban

Dr. Máté Gábor – előadás és terápia Budapesten

A világhírű orvos ezen az exkluzív eseményen a legújabb tudományos eredményekre és valós történeteire támaszkodva osztja meg saját, együttérző és emberséges megközelítését a belső béke megtalálásához.

Az est második részében Dr. Máté Gábor a terápiás módszerébe is betekintést enged a színpadon végzett terápiás helyzeteken keresztül.

A program végén Dr. Máté Gábor a résztvevők kérdéseire is válaszol.

A házigazda Al Ghaoui Hesna.

Ez az este egyúttal valami nagyszerűnek a nyitánya is. Hogy pontosan minek, azt megtudhatod az est végén, a nagy bejelentésünkön, melyet Halmos Ádám, az Open Books kiadó vezetője tolmácsol. Annyit elárulhatunk: kiderül, hogyan kerülhetsz még közelebb az Open Books szerzőihez, és ezáltal mélyebb önmagadhoz is.

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják.