Edison 100 – szavazz a legjobbra!

legókegy szőnyegen

Edison 100 – szavazz a legjobbra!

Olyan társadalmi projekteket gyűjtött össze az Edisonplatform, amelyek a diákok tanulását szolgálják, különböző módokon, de magas színvonalon. Most mind bemutatkoznak, ti pedig szavazhattok a legjobbra!

Az Edisonplatform összegyűjtött 100 olyan jó gyakorlatot, mely a gyerekek életre nevelésében, együttműködés fejlesztésében, kreativitásában jelentős szerepet játszhatnak. Elkötelezett projektek, szervezetek, módszerek, melyek a diákok tanulását szolgálják igen magas színvonalon. A közönségszavazás a napokban elkezdődött. Érdemes tájékozódni, informálódni és véleményt nyilvánítani az Edison100 legjobbjairól, legyen ez bármelyik kategória – digitális világ, esély, fenntarthatóság, kreatív, tudatos nevelés, tudomány, kreativitás.

Az Edisonplatform Gondolkodói kör kezdeményezéseire ugyan nem lehet szavazni – értelemszerűen, hisz ők vettek részt a kiválasztásban –, de mindenképp érdemes megismerkedni velük. Nagy megtiszteltetés, hogy ebben a Felelős Szülők Iskolája is helyet és szerepet kapott, olyan kiváló programok mellett, mint a Hintalovon Alapítvány, az UNICEF, a Yelon, a Gyermekek Háza, az Apaépítők stb.

Az Edisonplatform a gyerekek jövőjéről szól

Az Edisonplatform célja, hogy a gyerekek jövőjével foglalkozó civil, piaci, tudományos, oktatási szereplők jobban összekapcsolódjanak és összegyűjtsék a jó gyakorlatokat, amelyekből mindenkinek érdemes tanulni.

Az Edison100 listán olyan kezdeményezéseket találni, amelyek ma Magyarországon innovatív, izgalmas módon fejlesztik az általános iskolás korú gyerekeket és szüleiket az iskolai kereteken túl.

A Közönségdíjas kezdeményezés kiválasztásában a Te segítségedet is kérjük!

Május 29. és június 12. között szavazhatsz arról, hogy a szakmai zsűrink által kiválasztott szervezetek közül ki az, aki a legszerethetőbb, leginnovatívabb módon készíti fel a gyerekeket a jövő kihívásaira.

Segíts nekünk kiválasztani az Edisonplatform első közönségdíjas kezdeményezését!

Itt lehet körülnézni és szavazni: http://www.edisonplatform.hu/edison100/