Fedezd fel a Kreatív Világot a ColorVelvet bársonyos színezővel!

ColorVelvet színező

Fedezd fel a Kreatív Világot a ColorVelvet bársonyos színezővel!

A „Colorvelvet” színező egy különleges olasz termékcsalád, mely kivételes élményt nyújt mind gyerekeknek, mind felnőtteknek, belemerülve a színek és a kreativitás világába. Ez a különleges „színező-foglalkoztató-alkotó” – füzet, mappa, kép, doboz – nem csupán egy egyszerű tevékenységre ösztönző tárgy, amit ki kell színezni, hanem egy olyan eszköz, amely felfedezésre, fókuszálásra és kreatív kifejezésre ösztönöz minden korosztályt.

ColorVelvet színező

A Colorvelvet minták speciális nedvszívó kartonra készülnek, amely a legváltozatosabb technikákkal színezhető, így számos színárnyalatot kaphat, egyszerűen a kép alapvonalait követve. A puha bársony vastagsága, amely követi a kép kontúrjait, kíséri a kezet a színezéskor. A színezés után kis műalkotásokká válnak.

A gyönyörű mintákkal kialakított bársonyos felületet bármilyen elgondolás szerint lehet színezni, akár már óvodás kortól is képesek a gyerekek kitölteni az üres, fehér felületeket. Nem okoz problémát, ha kimennek a vonalból.

Ez a különleges hobbi nemtől, kortól függetlenül elkápráztatja a „felhasználót”, könnyed és mégis észrevétlenül fejlesztő foglalkozás, mely akár az ünnep egyik programja is lehet.

A mentális fókuszt is segít megtartani, fejleszteni, hisz alkotás közben nem agyalunk a mindennapi problémákon, a jobb és bal agyfélteke egyszerre dolgozik és a színek, hangulatok elringatnak minket az itt és most pillanatába.

A kínálat bőséges, akár füzetek, akár képek, akár mappák mintái közül szeretnénk választani. A színezők mellé kiváló minőségű filctollakat is kapunk, amikkel élmény a színezés.

Főbb jellemzők:

1. Kreativitás Fejlesztése: A Color Velvet segít kibontakoztatni a kreativitást és fantáziát. A gazdag minták és részletek lehetővé teszik a színek mesteri keverését, így minden alkotás egyedi és személyes lesz.
  2. Fókusz és Nyugalom: A színezés nyugtató hatású, segít a stressz csökkentésében és a gondolatok rendezésében. Ideális eszköz a mindennapi élet zajától való kikapcsolódáshoz és a belső nyugalom megtalálásához.
  3. Közös Élmény: Alkalmas a családok, barátok vagy akár osztályok számára is. A közös színezési idő családi kötelékeket erősít és kellemes élményeket teremt.
  4. Tanulás és Fejlődés: Kiváló eszköz a kisiskolásoknak is, segíti a kézügyességet, a színek felismerését és a koordináció fejlődését.
  5. Ajándék Ötlet: A Color Velvet ideális ajándék minden alkalomra. Egyedi, szórakoztató és fejlesztő ajándék, amely hosszú órákra szóló örömöt nyújt.

ColorVelvet színező

Hozd ki a legtöbbet a színekből, és fedezd fel a saját művészi képességeidet!

Ez a színező tevékenység összehozhatja a családot, közösségeket, de akár egy osztály közösséget is szépen formál és megteremti azokat az emlékeket, amelyek kézzelfogható alkotássá és a mindennapjaink részévé válhatnak.

Nagy szeretettel ajánlom fejlesztő pedagógusoknak, szülőknek, gyerekeknek egyaránt, aki ki szeretne lépni a mindennapok szürkeségéből, akár csak egy félórára.

Jó játék, hobbi és értékes idő magunkkal vagy akár a barátainkkal!

ColorVelvet webshop

• alapító, ügyvezető

Tibenszky Moni Lisa

2 gyermek édesanyja, újságíró, marketing-kommunikációs szakember, sportmentáltréner, life coach, a Felelős Szülők Iskolája alapító ügyvezetője