Cuki töklámpások halloweenre

tündéres töklámpás

Cuki töklámpások halloweenre

Nézzétek, így nem lesz a halloween rémálom a kicsiknek sem: cuki töklámpások akár a gyerekszoba ablakába is!

Faragjunk egy halloween tököt a család legkisebb tagjának is, amitől biztosan nem ijed meg, és nem lesznek rémálmai. A halloween hangulatát úgy is meg tudjuk idézni, hogy cuki mintákat faragunk a dísztökbe. Íme az imádni való töklámpások az nlc.hu-ról.

Halloween töklámpások egyszerűen

De lássuk be, ezekben a csodatökökben nagyszerű gyönyörködni, ám nekünk igazából nem erre van szükségünk, hanem egy olyan halloweeni tökmintára, amit otthon is könnyedén el tudunk készíteni, akár a gyerekekkel együtt. Az pedig csak hab a tortán, ha olyan halloween töklámpás készül, amitől a legkisebbeket sem töri ki a frász, és nyugodt szívvel odaállíthatjuk akár a gyerekszoba ablakába is.

A többi ötletért, olvasd el a teljes cikket az nlc.hu-n! (Fotók: Pinterest)