Készítsünk együtt tavasztündért!

Tavasztündérek tojástartóból

Készítsünk együtt tavasztündért!

A tojástartó az egyik legsokoldalúbban újrahasznosítható alapanyag, ami minden háztartásban megtalálható. Most tavasztündérré változik, aki mosolyával és virágos kalapjával csalogatja a tavaszt, mi meg jól kitesszük a lakásba, hátha így hamarább megérkezik.

Rácz Anikó A napfény illata blog szerzője most egy fantasztikus tavasztündért varázsolt nekünk tojástartóból! Nem nehéz elkészíteni, nyugodtan nekiállhatunk a kicsikkel is!

A tavasztündért ezekből készítheted el:

• Tojástartó doboz
  • Fagolyó (2,5 cm)
  • Zseníliadrót
  • 3 db gyöngy (kb. 8 mm)
  • Színes papír
  • Olló, ragasztó (ragasztópisztoly, erős hobbiragasztó), akrilfesték

Az ötlet és a képek Rácz Anikó anapfenyillata.cafeblog.hu oldaláról származnak.