Levélképek családi kooperációban

pillangó levelekből

Levélképek családi kooperációban

“Sajnos hétvégére már nagyon hideget, sőt éjszakai fagyot is ígérnek. Mi ebben a pár napban egy közeli erdőben kirándultunk, s leveleket gyűjtögettünk (már préselődnek), ill. felmentünk a várba ágyúnézőbe…” – írja Bakonyi Anikó a baniko.hu blogján, ahol az elkészült családi levélképek egész gyűjteményét is megnézhetitek!

Bakonyi Anikó extiljáték-készítő, a baniko műhelyének megálmodója, a designer textilek szerelmese, a baniko.hu blog szerzője. Főként csodás textil anyagokból var vidám, színes, cuki dolgokat. Blogjáról azonban most nem textiles kézműves játékot, hanem az őszi levelekből készített családi csodákat mutatunk nektek.

“Amíg az ágyúkhoz értünk a gyerekek futkároztak” – írja Bakonyi Anikó -, “s újabb gesztenyét begyűjtve focizni kezdtek. Nagyon jól éreztük magunkat. Mivel az idei leveleket még préseljük, ezért a tavalyi készletből készítettünk pár levélképet. Nagyon egyszerű elkészíteni őket. Nincs szükségünk másra, csak egy kis fantáziára, no meg

• préselt levelekre,
  • papírragasztóra vagy hobbiragasztóra.

Íme néhány általunk készített levélkép”:

Nézzetek körül és inspirálódjatok a baniko.hu blogról!

Örömmel és mosollyal teli alkotást kívánunk!