Készítsünk tavaszi dekorációt a kicsikkel

Elkergettük a telet, várjuk a tavaszt. A tavaszhívogatás fontos kelléke a sok szép, színes tavaszi dekoráció a lakásban. Készítsétek el együtt a gyerekekkel, nagyon fogják élvezni!

A tavaszvárás jegyében ovisok, kisiskolások kreatív időtöltéséhez, készségfejlesztéséhez ad ötleteket az Életszépítők tavaszi dekoráció mustrája. Íme!

Színes virág krepp papírból

Nyomtatható virág A/4-es méretben >>

Függődísz papírtányérból

Tavaszi ajtódísz

Hungarocell karika az alapja, erre került a sok színes textilszalag

Még több dekorációs ötlet a tavaszváráshoz: az eletszepitok.hu cikkében!

Képek: Életszépítők