Apró Léptek a nagyvilágban

Az Aranyos-házaspár Apró Léptek projektje a családi pénzügyek, a gazdasági nevelés és az anyagi helyzet tudatos menedzselését segíti: akár a gyermekvállalás előtt állókról, fiatal párokról vagy már egy-két totyogóval bővült családról van szó, ők ott vannak, hogy útmutatást nyújtsanak a családi pénzügyi tervezés terén. Április 1-jén, a Legyen élmény a tanulás! edukációs expón kiállítóként is jelen lesznek, itt most bemutatkozásukat olvashatjátok.

Aranyos-Gergely Kinga vagyok, édesanya, közgazdász. Férjemmel, Aranyos  Gergellyel álmodtuk és alapítottuk meg az Apró Lépteket. Több mint hat éve foglalkozunk családi pénzügyi tervezéssel, érdekképviselettel. Kislányunk, Aliz születése után éreztük úgy mindketten, hogy nagy szükség van egy olyan fórumra, kommunikációs csatornára, amelyen keresztül kifejezetten a fiatalokhoz és a szülőkhöz tudunk szólni. A napjainkban zajló társadalmi és gazdasági átrendeződés komoly kihívásokkal állít szembe minket, és a következő generációkat.

Szülőként és pénzügyi szakemberként látjuk egyfelől a nehézségeket, másfelől a lehetőségeket, amiknek tudatában segíteni tudjuk a fiatalokat, a gyermekvállalás előtt állókat és a szülőket. Szakmai tapasztalatunk, személyes meggyőződésünk, és az egyre szélesebb körben jelentkező igény hívta életre az Apró Lépteket, amellyel célunk:

• Professzionális és etikus pénzügyi szolgáltatás nyújtása
  • Tudatos szülői, családi közösség létrehozása
  • Pénzügyi nevelés gyerekeknek és felnőtteknek
  • Oktatási intézményekkel, munkáltatókkal való együttműködés kialakítása
  • Rendezvények, workshop-ok, előadások  szervezése
  • Olyan szolgáltatók, intézmények összegyűjtése, akik szintén a szülői tudatosságot erősítik

Hiszünk abban, hogy mindennel, amit teszünk, egy pozitív társadalmi változást idézünk elő. Tudjuk azt, hogy ezt a családokkal együttműködve valósíthatjuk meg. Éppen ezért az Apró Léptek teljes csapata a legnagyobb odaadással áll rendelkezésedre.