Elég jó apává válni- folytatódik az Apa Akadémia

Március 28-án 18.00 órától az „Elég jó apává válni” beszélgetős előadással folytatódik az Apa Akadémia.

Legfontosabb témáink:

• Hogyan függ össze saját apa modellünk, feleségünk vagy párunk apa modellje és személyiségünk azzal, hogy milyen apák lehetünk?
  • Honnan tudjuk, hogy már “elég jó apák vagyunk“?
  • Mik a hiányzó apaság látható és láthatatlan tünetei?
  • Jó megoldások, megtanulható technikák közös megbeszélése

A kb. 45 perces előadást “valós apa esetek” közös megbeszélése, illetve az első Apa Akadémia alkalomhoz hasonló kötetlen beszélgetés követi.

Helyszín: Eötvös10 Közösségi és Kulturális Színtér, 1067 Budapest, Eötvös utca 10.

Részletek és regisztráció:

A kép forrása itt.