Apa ezerrel! 2024 – Pályázat az apasággal kapcsolatos történetek írására

Apa ezerrel! 2024 - pályázat

Apa ezerrel! 2024 – Pályázat az apasággal kapcsolatos történetek írására

Az Apakulcs pályázati felhívása az apákkal, apasággal kapcsolatos frappáns, emlékezetes, szívmelengető, örömteli vagy épp szívszorító történetek írására és beküldésére.

A pályázat célja:

Célunk, hogy minden lehetséges eszközzel felhívjuk a figyelmet arra: nagy szükségünk van az apák elkötelezett jelenlétére.

Pályázók köre:

A pályázaton életkortól, nemtől, családi állapottól függetlenül bárki részt vehet.

A pályázati felhívás legfontosabb részletei:

2024 májusában várják a frappáns, emlékezetes, szívmelengető, örömteli vagy épp szívszorító; apával, apasággal kapcsolatos történeteket. Ami ma is eszedbe jut. Ami épp most esett meg veled. Amit sosem fogsz elfelejteni. Ami apáról megmaradt. Amiből érzed, hogy apa vagy. Amit más apától láttál. Amit átéltél. Amit átélnél. Ami lelkesít. Ami elszomorít. Ami éltet – és ami maga az élet.

A pályaművek terjedelme legfeljebb ezer karakter lehet szóközökkel (a mű címén túl).

Gyorsan megírható, gyorsan elolvasható – és felejthetetlen!

A pályázat népszerűsítésében, értékelésében és a díjak, különdíjak odaítélésében az Apakulcs és az
Apa ezerrel! pályázat stratégiai partnerei vesznek részt:

Apa Akadémia
Egyszülős Központ
Family magazin
Harmat Kiadó
Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
Képmás magazin
Nagycsaládosok Országos Egyesülete
Szülők Háza Alapítvány

legjobb pályamunkák megjelennek az Apakulcs és a stratégiai partnerek felületein.
fődíjas írás szerzője – gazdag ajándékcsomag mellett – részt vehet egy Apakulcs-tréningen (férfi
győztes esetén), vagy saját közössége számára közösen megszervezünk egy Apakulcs-előadást.

A pályázat stratégiai partnerei értékes különdíjakat ajánlottak fel.

A pályázat benyújtása:

A pályázat beküldési időszaka: 2024. május 1. 0 órától 2024. május 31. éjfélig.
Online eredményhirdetés: 2024. június 16., Apák napja
Személyes díjátadó: 2024. ősz

A pályaműveket az Apakulcs weboldalán lehet beküldeni.