Fiús apák, lányos apák

kislány ül a fűben az apukájával

Fiús apák, lányos apák

Mit tehet egy apa azért, hogy a legjobbat biztosítsa fiai és lányai számára? Május 10-én, az Apa Akadémia következő előadásán szó lesz az apai szigorról, a férfias nevelésről, a macsó férfi kultúráról, a mama hotelről és a papa bankról.

Kinek van nagyobb szüksége az apára: egy kisfiúnak vagy egy kislánynak? Mit gondolunk erről és mit mutatnak a kutatások? Beszélgetős előadást tartunk arról, hogy miben különbözik a fiúk és a lányok apai nevelése. Sorra vesszük a  leggyakoribb, nehezen kikerülhető apa-csapdákat is.

Időpont: 2017. május 10. (szerda) 18.00-19.30-ig

Előadók: Léder László és Dézsi Réka

Helyszín: Eötvös10 Közösségi és Kulturális Színtér, 1067 Budapest, Eötvös utca 10.

Részletek és regisztráció: lederlaszlo.com/apa-akademia

A kép forrása itt.