Zárd le 2017-et, tervezd meg 2018-as évedet a YearCompass-szal!

A keretek, a tervek, a célok megfogalmazása minden élethelyzetben fontos, nemcsak újév közeledtével. A magunk mögött hagyottak, a múltban elért vagy átélt dolgok értékelése és megítélése között nagyon különbség van: a YearCompass évtervező “iránytűjével” kinyerhetjük a legtöbbet 2017 tapasztalataiból, újult erővel és határozottabban felállítható célokkal gazdagodva.

A YearCompass egy füzet, amely segít lezárni az éved, és megtervezni a következőt. A hétköznapok rutinjában könnyű szem elől téveszteni, hogy merre tartasz, és mit szeretnél elérni. Arról nem is beszélve, hogy bár mindannyian álmodozunk, kevesen tervezünk – legalábbis eredményesen. A karácsonyi szünetben, egy nyugodt délutánt rászánva arra, hogy kívülről, pihenten és szeretettel szemléljük magunkat, lehet, hogy sok mindenre rádöbbenhetünk, ami később segítségünkre lehet. Adottságainkról, szerzett tapasztalatainkról és vágyainkról számot vetve könnyebb reális, ugyanakkor akár a csillagok közé is repítő célokat megfogalmazni, merni nagyot álmodni.

A YearCompass egyszerűen működik: irányított kérdéseken és gyakorlatokon keresztül bejárja veled az elmúlt egy éved, majd segít abban, hogy az álmaidat konkrét célokká formáld.

Az évtervező füzet ingyenesen letölthető erről a linkről.