Biobaba webáruház a GRUNDon

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon  – május 11.

atszerkesztett_logo-kesz222x222Cégünk természet és mamabarát babatermékek kereskedelmével foglalkozik.

Fő profilunk a rendkívüli puhaságukról híres bambusz alapanyagú pelenkák, kifogók, kendők, pólyák és törölközők forgalmazása.
Textileink légáteresztő- és nedvszívó képessége, a bambusznak köszönhetően, jelentősen meghaladja a hagyományos textilekét. Mivel a bambusz termesztéséhez nem használnak vegyi anyagokat, és természetes antibakteriális tulajdonsággal bír, így ebből készült termékek használata nem okoz allergiás reakciót.

Étkészleteink, játékaink, rágókáink szintén 100%-ban környezetbarát termékek; kukorica őrlemény alapú, káros összetevőktől mentes ekológikus műanyagból készülnek.

A nagy kedvenc Sock Ons zoknimarasztalón kívül találhatóak nálunk bio testápolási termékek, természetes alapanyagú szappanok, vidám figurás mosdókesztyűk, bambusz nadrág pelenkák és komposztálható eldobható pelenkák is.

www.biobaba.hu