Petit Ballet Studio – Miért éppen klasszikus balett?

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon  – május 11.

PBS-logoA klasszikus balett nem sport, hanem művészet, mégis megmozgat minden izomcsoportot, szórakoztató és teret enged a kreativitásnak.

A gyermekbalett órákon gyermeke olyan készségeit fejlesztjük, melynek köszönhetően kiegyensúlyozottabb, kecsesebb, koncentráltabb és magabiztosabb lesz a mindennapi életben – nem utolsósorban pedig megismerkedik a klasszikus zenei alapművekkel és beleélheti magát tündérek és hercegnők szerepeibe. Hozza el gyermekét első nyári táborunkba, ahol oldott légkörben, sok játékkal és változatos programok keretében ismerkedhet meg ezzel a csodálatos világgal!

infok: itt