2. PöttyösLabda Családi Délelőtt

2. PöttyösLabda Családi Délelőtt

Programajánló

március 1. 10-13h ,Kiosk

pottyoslabdacsaladidelelottLégy részese élőben!
Az online sikerek után elérkezett az ideje a személyes megjelenésnek: immár 2. alkalommal rendezzük meg a PöttyösLabda Családi Délelőttöt, mely egy vásárral egybekötött program az egész családnak.

Színes programok:
A legkisebbektől a legnagyobbakig a család minden tagjának garantált a felejthetetlen délelőtt: az arcfestés és a papírszínház elsősorban a kisebbeknek, a kreatív foglalkozás pedig a nagyobbaknak nyújt felejthetetlen élményt, miközben egy profi fotós segítségével csodás képek készülhetnek a gyerekekről. Zenekar gondoskodik a kellemes dallamokról, míg a Kiosk Budapest mára legendássá vált körhintájára a kicsikkel együtt felülve a felnőttek is újra gyereknek érezhetik magukat.

Exkluzív lehetőségek:
A PöttyösLabda felületein korábban bemutatkozott számos olyan termék és szolgáltatás, mely iránt hatalmas online érdeklődés mutatkozott – a 2. PöttyösLabda Családi Délelőttön lehetőség nyílik kipróbálni, megvásárolni vagy csak élőben megtekinteni a korábban látottakat, miközben számos újdonság és exkluzív ajánlat is vár a szülőkre és csemetéikre egyaránt.

Ingyenes belépés!
A 2. PöttyösLabda Családi Délelőttön minden programot ingyenesen vehetnek igénybe a szülők és gyermekeik annak érdekében, hogy senki ne maradjon ki a felejthetetlen élményekből – szóljon ez a délelőtt valóban a családról és a szórakozásról gyönyörű környezetben, fantasztikus programokkal, a család minden tagjának!

A helyszínen a vasárnapi ingyenes parkolás miatt korlátozott lehet a parkolóhelyek száma – a közelben 2 parkolóház található, helyhiány esetén ezek igénybevételét javasoljuk. Tömegközlekedéssel Kelenföldről a 8-as, Zuglóból a 110-es, Újpestről a 15-ös és 115-ös, míg a belvárosból a 112-es busszal vagy a 2-es villamossal könnyedén megközelíthető a helyszín (Március 15. Tér nevű megálló).

Találkozzunk 2015. március 1-én 10 órakor a Kiosk Budapestben! (Kiosk, március 15. tér 4.)

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.