A "lélek zongoristájaként " emlegetett zenész látogat hazánkba

A "lélek zongoristájaként " emlegetett zenész látogat hazánkba

fujikoOktóber 14-én, 19:30 perces kezdettel a világhírű Ingrid Fuzjko Hemming zongoraművész ad koncertet hazánkban, amelynek helyszíne az Olasz Kultúrintézet (1088. Budapest, Bródy Sándor u. 8.) .

Ingrid Fuzjko Hemming művészi munkásságát olyan zenei nagyságok kísérték és támogatták, mint Leonard Bernstein, vagy Bruno Maderna, a 20. század egyik legnagyobb zeneszerzője és karmestere. A „lélek zongoristájának” is hívják; és valóban, muzsikája a hallgatóság lelkének mélyét is megszólítja. „Liszt örökösének”, „Liszt küldöttének” tartják, aki zongorajátékán keresztül tárja elénk Liszt Ferenc emberi nagyságát, bensőségességét, illetve Debussy eleganciáját.

A koncert első részében szóló zongoraműveket hallhatunk tőle, majd, a szünet után, Mozart: C-dúr zongoraversenyét adja elő, a Szolnoki Szimfonikus Zenekarral, és Izaki Masahiro, a Szolnoki Szimfonikus Zenekar művészeti vezetőjének vezénylésével. A V4 és Japán közötti kapcsolatok éve programsorozat keretében tartott koncertet a Japán Nagykövetség támogatja.

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.