Aladdin a Városmajorban

Aladdin a Városmajorban

Turay Ida Színház: Aladdin

zenés, táncos mesejáték

TurayIdaSzinhaz_Aladdin2015. augusztus 23. (vasárnap) 10:30, Városmajori Szabadtéri Színpad

5 éves kortól ajánlott! (70 perc)

Az Ezeregyéjszaka meséje kel életre varázslatos díszletben, látványban Aladdinnal, Dzsinivel és Jázminnal, kik a szeretet és a szerelem határtalan erejével képesek legyőzni a rosszat, a gonosz varázsló minden ármánykodását. Hogy hogyan? Nos, erről szól ez a nem mindennapi, fergeteges mese.

Szereplők: Bankó Bence, Szilvási Judit, Pásztor Máté, Bregyán Péter, Kurkó József, Boros Zoltán, Borbély Krisztina, Faggyas Alexandra, Merk László

Díszlet: KYDI

Jelmez: Nyírő Bea, Kassai Judit

Koreográfus: Borbély Krisztina

Audiovizuális effektek: Hídvégi Dániel

Rendező: Borisz

Facebook-esemény: https://www.facebook.com/events/368892346636709/

Felelős Szülők Iskolája
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.