Állatok világnapja és világkörüli őszi szünet a Tropicariumban

Móra Kiadó ajánlásával

Állatok világnapja Mesés állatokkal a Tropiban

babarOktóber 6.-án az Állatok Világnapja kapcsán a Tropicarium előtt ingyenes programokkal, ízeltlábú bemutatóval és vásárral, tombolával, kézműveskedéssel és élethű állatokkal való fényképezkedéssel várjuk a családokat.

Mesés állatok – a Felelős Szülők Iskolája és a Móra Kiadó játszó-foglalkoztatója, olvasósarokkal és kedvezményes Móra könyvvásárra várja a látogatókat. Készíthettek velünk egy állati JÓÓÓ álarcot és részt vehettek a közönségszavazásos fotópályázatunkon, mely legviccesebb képét „állati” könyvcsomaggal jutalmazzuk.

Az olvasósarokban belelapozhattok a Gyógyító mesékbe vagy megismerkedhettek Kukori és Kotkoda, Vuk, avagy a rafinált macska, Sicc kalandjaival is. Mindenki saját színes alkotással térhet haza a játszó-foglalkoztatóból.

Ezen a napon velünk lesz Babar király , és Lumpi, Lumpi a kissárkány is, találkozz vele

Őszi aktivitások a Tropicariumban

Őszi szünet napjaiban, október 28 és 31.-e között a Tropicariumban „világkörüli utazást” teszünk, különböző földrészekkel és a hozzájuk kapcsolódó természeti környezettel ismerkedünk meg előadások, fotókiállítások, ételkóstolók és népek játszóháza segítségével. November 1.-én, a Halloween kapcsán a jópofa faragott tököt hozó 14 éven aluli gyermekek ingyen léphetnek be hozzánk, legalább 1 fizető felnőtt kíséretében.

Nyereményjáték: itt

Bővebb infó a programokról: www.tropicarium.hu