Baráti Bőrlabda Club elindítja a Szülők Iskolája előadás sorozatot

Baráti Bőrlabda Club elindítja a Szülők Iskolája előadás sorozatot

Időpont: 2015. szeptember 24. csütörtök 18.00 óra

Helyszín: Budapest, XI. kerület, Albert u. 15., Baráti Bőrlabda FC Mozgáskutató- és Mozgásfejlesztő Központ

16518_sport_gyerekek_riA Baráti Bőrlabda Football Club közhasznú egyesület  új kezdeményezése a 2015/16-os tanévben a Szülők iskolája előadás sorozat, annak érdekében, hogy a gyermekük egészségesebb legyen, felhívjuk szülők a figyelmét néhány közérdekű kérdéskörre. Az első előadásra szeptember 24-én kerül sor , melynek témája a sportban való előrejutás, a mozgásfejlesztés, mozgásoktatás és mindenezek együttes hatása. A nyitóelőadást az Egyesület alapítója, Somodi László tartja, aki hosszú évtizede a sport és a sportolói élet “menedzsere” igen sok értelemben. A sorozat következő eseményén, Győrfi Pállal, a Mentőszolgálat főorvosának előadását hallgathatják meg a baleset megelőzésről, a iskolai, utcai balesetek elkerüléséről. Az eseményeket kötetlen hangú beszélgetések, tanácsadások követik.

Meghívjuk Önt  a „Szülők Iskolája” c. előadás-sorozatra , mely első előadásáról így nyilatkozik az Egyesület elnöke, Somodi László: “Sok beszélgetést folytattam már Önökkel külön-külön és csoportosan is.  Ezeken a beszélgetéseken éreztem azt, hogy többet szeretnének tudni, konkrétabb dolgokat arról, hogy mi történik a gyermekükkel a Baráti Bőrlabda Football Clubban. Meggyőztek engem arról, hogy elindítsunk egy interaktív előadás sorozatot,  A szülők iskolája címmel, ahova olyan előadókat hívtunk, hívunk meg, akik nagy segítségükre lehetnek a gyermekük nevelésében. “

“Nyitó előadásomban bemutatom Önöknek egyesületünket, annak felépítését, működését és előremutató lehetőségeinket. Tájékoztatom Önöket gyermekük lehetséges életpálya útjáról a sportban. Beszélünk a foglalkozások anyagáról, azok jelentőségéről. Bemutatjuk Mozgásfejlesztő és Kutató Központunkat, jelentőségét, elért eredményeinket – és, hogy mindezt miként tudjuk a gyermekek érdekében a mozgásoktatásba beintegrálni.”

További  tervezett előadók és témák:

2. 2015. november 26. Győrfi Pál (az országos Mentőszolgálat Kommunikációs és PR igazgató), téma: a baleset megelőzés, váratlan és kiszámíthatatlan balesetek otthon, utcán, iskolában.

3. 2016. január 28. Márton Andrea, a Katolikus Karitász – Caritas Hungarica RÉV Szenvedélybeteg-segítő Szolgálat vezetője. Téma: Függőségi problémák (alkohol, net, játék, drog, stb.).

4. 2016. március 18. Dr. Nagy Ildikó bőrgyógyász, téma: a bőrproblémák.

5. 2016. május 26. Dr. Dreissiger Imre ortopéd sebész, téma: ortopédiai deformitások.

Az előadókról a bemutatkozó anyagokat megtekinthetik honlapunkon : www.borlabda.com

Kérjük, részvételi szándékát jelezze az alábbi elérhetőségeken: borlabda@borlabda.hu, 06/30-756-6896 (Kiss Ákos klubmenedzser)

A helyszínen fizetendő részvételi díj 500 Ft, mellyel Ön az Egyesület Mozgáskutató- és Mozgásfejlesztő Központjának működését támogatja.

kép: richpoi.com

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.