Pályázati felhívás „Digitális Kárpát-medence” című rajz és kisfilm pályázatra

Pályázati felhívás „Digitális Kárpát-medence” című rajz és kisfilm pályázatra

pályázat

Pályázati felhívás „Digitális Kárpát-medence” című rajz és kisfilm pályázatra meghosszabbított határidővel

MANDA vektorKFIA Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet (MaNDA) gyermekrajz pályázatot hirdet óvodásoknak és közoktatatásban tanuló (általános iskola, középiskola, szakiskola, szakközépiskola) diákjainak, valamint kisfilm pályázatot közoktatatásban tanuló (általános iskola, középiskola, szakiskola, szakközépiskola) egyénileg vagy csoportosan indulóknak értékes nyereményekért! Beküldhető bármilyen technikával készült gyermekrajz, illetve kisfilm, amelynek témája: „Digitális Kárpát-medence” A pályázati kiírás célja, hogy olyan digitális formátumú pályaművek szülessenek, melyek bemutatják hazánk fontos színhelyeit és jelképeit. Az elkészült rajzok és kisfilmek későbbiekben az ózdi Digitális Erőműben zajló Digitális Kárpát-medence kiállítást teszik színesebbé. Emellett további célunk az, hogy a rajzolás és filmkészítés örömén keresztül megmutassuk, hogyan látják az országunk fiatalabbjai hazánkat, milyen értékeket és helyeket emelnek ki, illetve tartanak fontosnak.

A pályázat regisztrációhoz kötött www.digitaliseromu.hu oldalon. A regisztrációra november 4-ig van lehetőség. A regisztráció után az elkészült rajzokat és kisfilmeket legkésőbb november 6-ig lehet beküldeni elektronikusan a rajzpalyazat@digitaliseromu.hu e-mail címre, illetve nagyméretű fájlküldő szolgáltatással a filmpalyazat@digitaliseromu.hu címre. Az eredményhirdetésen több kategóriában és korosztályban is értékes ajándékcsomagokkal jutalmazzuk a pályázókat, valamint több különdíj is átadásra kerül.

További információkért kérjük, keresse fel honlapunkat (www.digitaliseromu.hu), (www.digitaliseromu.hu/megjelent-digitális-kárpát-medence-kisfilmpályázat-felhívása), (www.digitaliseromu.hu/megjelent-digitális-kárpát-medence-rajzpályázat-felhívása),

valamint figyelje folyamatosan a Digitális Erőmű hivatalos Facebook oldalát. (https://www.facebook.com/Digit%C3%A1lis-Er%C5%91m%C5%B1-925984727464663/timeline/)

A pályázati felhívások teljes szövegét megtekinthetik a fenti honlapokon, illetve csatolva is letölthetik innen az oldalról.

További elérhetőségek kérdések esetén: info@digitaliseromu.hu

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.