Nemzeti minimum – koncert a gyermekéhezés felszámolásért Magyarországon

Nemzeti minimum – koncert a gyermekéhezés felszámolásért Magyarországon

koncert időpontja: 2015.09.26. 10.00-22.00

koncert helyszíne: Papp László Budapest Sportaréna

belépő: 1000 Ft

nemzetiminimumSzeptember 26-án, a Nemzeti Minimum Napján közel 100 magyar művész lép fel egy 12-órás gigakoncerten a Papp László Budapest Sportarénában. A zenészek így támogatják a Nemzeti Minimumot, a magyarországi gyermekéhezés felszámolásáért küzdő civil szervezetet. Az 1000 forintos koncertjegy megvásárlásával te is hozzájárulsz, hogy egy gyereknek se kelljen többé éheznie Magyarországon.

Fellépők:

A koncerten fellépnek többek között: 30Y, Animal Cannibals, Anna and the Barbies, Balázs Fecó, Bornai Tibor és a KFT, Bocskor Bíborka, Bródy János, Budapest Bár, ColorStar, Compact Disco, Dés László, Fábián Juli & Zoohacker, Hősök, Péterfy Bori, Singh Viki, Szalóki Ági, Tóth Vera, Quimby, Vásáry André, Zorán és még sokan mások.

A Minimum kezdeményezésről

„A mindenkori kormány olyan hálózatot dolgozzon ki, és erre garantálja a fedezetet a mindenkori költségvetésben, amellyel minimalizálni lehet az éhező gyerekek számát Magyarországon.” – ezzel a céllal jött létre a Nemzeti Minimum. A látványtervező Horgas Péter indította el ezt a civil kampányt, amikor egy tanulmányból szembesült: ma Magyarországon legalább 40 ezer gyerek nap mint nap nem jut minőségi ételhez, és több mint százezer fiatal rendszeresen éhezik. Kiállás és kiáltás a Nemzeti Minimum szeptember 26-i koncertje a Papp László Sportarénában – közel mint száz előadó-művész közreműködésével. (Bővebben itt.)

A Minimum-program kezdeményezői:

Balogh Zsolt – vezető technikus

Bodor Johanna – koreográfus

Bornai Tibor – zenész, zeneszerző

Csoszó Gabriella – fotográfus

Galkó Balázs – színművész

Gálvölgyi Dorka – rendezvényigazgató

Gulyás Nelli – gyártásvezető

Horgas Péter – díszlettervező, a Nemzeti Minimum alapítója

Kovács Ádám – szociálpolitikus

Liptay Gabriella – közgazdász-szociológus, kommunikációs szakértő

Sándor Erzsi – újságíró

Szabó Dominika – kommunikáció szakértő

Szemere Katalin – újságíró

Szinetár Dóra – színművész

Letölthető képek, programbontás:

https://www.dropbox.com/sh/6c9ozqvopoqyrto/AAD0z-SpzMuiMruvjF4OxSuDa?dl=0

Elérhetőségek:

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/386326794891119
Facebook oldal: https://www.facebook.com/MinimuM-842311305833134
Hivatalos weboldal: www.nemzetiminimum.hu

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hSF_TzuvJaU

Jegyvásárlás:

A http://broadway.hu/nemzeti-minimum-koncert-budapest és a www.jegy.hu oldalakon

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.