Lupa szezonzáró a Budapest Bárral

Egy különleges szezonzáró élményt ígér egy különleges helyszínen a Budapest Bár zenekar szeptember 21-én. Ezúttal a Dunakanyar kapujában, a türkizkék Lupa tó és a homokos beach adja a díszletét egy feledhetetlen, közel kétórás koncertnek, ahol stílusok, dallamok, korok, hangok és egyéniségek kavalkádja varázsolja el a közönséget.

Felhőtlen szórakozás, dráma, szerelem, csalódás, öröm és örömzene közel két órában – ezt ígéri a Budapest Bár egy nem mindennapi helyszínen. A nagyszerű zenészek és a kitűnő énekes-előadó egyéniségek ezúttal egy tóparti díszletben készülnek egy feledhetetlen és önfeledt koncertre, ahol filmslágereket, kuplékat, táncdalokat és egyéb híres dalokat adnak elő mívesen hangszerelt cigányzene kíséretében, újrahangolva a sokak által ismert dallamokat. A Farkas Róbert vezette, csodálatos Budapest Bár zenekar Behumi Dórival, Németh Jucival, Ferenczi Borával és Szűcs Krisztiánnal érkezik szeptember 21-én a Lupa Beach-re.

Németh Juci

Szűcs Krisztián