Diszlexiás a gyerekem???

Ön is fél attól, hogy gyermekét rossz iskolai eredményei miatt lustának vagy butának csúfolják?
Az Ön gyomra is összeszorul, ha gyermeke jövőjére gondol?

A rossz iskolai eredmények, a tanulási problémák valódi oka gyakran az olvasási zavarban keresendő. Magyarországon a gyerekek 20%-a diszlexiás, tehát minden ötödik diák nem képes arra, hogy az írott tananyagot elsajátítsa. A diszlexia, a gyenge iskolai eredmények önbizalomhiányhoz, önértékelési zavarokhoz, esetenként depresszióhoz vezetnek. A diszlexiás gyerekek között az átlagosnál 73%-kal gyakrabban fordul elő szorongás, frusztráció és neurotikusság, valamint ezek hatására kialakult magatartási probléma.

ingyenesen kitölthető teszt: www.diszlexiateszt.hu