Itt a farsang, áll a bál – jelmezötletek gyerekeknek

forrás: teunneped.hu

A legnagyobb mulatság

jelmez5Nehéz megmondani, hogy a felnőttek vagy a gyerekek készülnek-e nagyobb izgalommal a farsangra, az azonban biztos, hogy gyermekeink számára az egyik legnagyobb mulatság, ha jelmezt ölthetnek magukra. Lázas készülődés veszi kezdetét már hetekkel korábban és igen nagy a tanakodás, hogy mi is legyen az idei jelmez. Vannak gyerekek, akik állatok bőrébe szeretnének bújni, míg a többiek néhány órára mesehőssé, kalózzá vagy királylánnyá változnának legszívesebben. Ha még nem döntöttétek el, hogy milyen ruhában induljon a csemete a farsangra, megmutatjuk a legjobb ötleteket.

Top tippek:

Néhány kiegészítővel és praktikus, jól kiválasztott kellékkel másodpercek alatt elvarázsolhatjuk gyermekeinek a hőn áhított mesevilágba, szerepbe, legyen az a kalózok világa, vagy épp Drakula gróf birodalma. A kislányok örömmel lesznek tavaszi mezőn repkedő kedves katicák vagy méhecskék is, lényeg a fodros kis szoknya.

Örömteli készülődést, kutakodást a tökéletes jelmezkészítéshez, választáshoz!

jelmez6jelmezjelmez2jelmez3jelmez4jelmez8jelmez7