Kemencés Fesztivál Vérteslovason

Kemencés Fesztivál Vérteslovason

programajánló

2013. április 27. szombat 10-18h, Vérteslovas

vertesHagyomány, sport és kultúra találkozása valósul meg ismét a Vérteslovasi Kemencés Fesztiválon, 2013. április 27. szombat, 10h-18h között! A mindig kedves és mosolygós kiszolgáló személyzeten túl a teljes lovas ranch díszbe öltözik, hogy hivatalosan is fogadja a tavaszi szezont és a vendégeket. A pörgős, aktív családi napon Mintapinty élő koncert, interaktív színházi előadás, gyerekműsorok, mesemondás, suttogó-, csikós- és barantás bemutatók, lovaglás, pusztakocsizás, legelőmustra, Széna Színház, tűzoltóautó testközelben, tánctanítás, falmászás, kis trambulinok, bungee trambulin, kosárlabda, streetball versenyek, strandröplabda, foci, tollaslabda, pingpong, bolondos biciklik, léghoki, biliárd, csocsó, kreatív műhely, baby dühöngő, kaland teszt, Sudoku, színezés, ajándékok,

Gasztronómiai élvezetekről a Kemencés falatozó gondoskodik a helyi kemencében készülő ínyencségekkel, mint kemencés lángos, házi rétes, továbbá bográcsgulyás, kürtőskalács, a büfében: jégkrém, üdítő, csapolt sör, nasik és Vérteslovas vásárfiák kaphatók.

Nyitott ablak: folyamatos Facebook képgaléria. Nagylelkű támogatóink meglepetései, programjai és ajándékai az apróságoknak: Generali Biztosító, Spar, Felelős Szülők iskolája, Szubjektív Média, Terra Városkút.

  • Belépőjegy ára, MELY TELJES EGÉSZÉBEN LEVÁSÁROLHATÓ A BÜFÉBEN:

    + helyszínen kp. fizetéssel: 2000 Ft/fő

    + előreutalással, online: 60% kedvezménnyel, 800 Ft/fő

    Jegyvásárlás kizárólag előre, online bejelentkezéssel. Részletek: itt.

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.