Látogassátok meg a Tropicarium standunkat vasárnap a GRUND-on, a III. Vakáció fesztiválon!

Látogassátok meg a Tropicarium standunkat vasárnap a GRUND-on, a III. Vakáció fesztiválon!

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon  – május 11

kigyoslany_IMG_1466_kicsiHa arra jártok, a sátrunkban egzotikus és simogatható állatokat is bemutatunk a helyszínre érkező családoknak, kézműveskedünk – horgászunk a gyerkőcökkel, ráadásul apró ajándékot is adunk az ügyeseknek.
A legszerencsésebb gyerkőc pedig tagja lehet a nyári Tropi-ZOO napközis táborunk csapatának!

www.tropicarium.hu

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.