Levendulárium a GRUNDon

Levendulárium a GRUNDon

Kiállítói megjelenés – III. Vakációváró fesztiválon, GRUNDon, május 11.

levendula_kicsiA MagyarProvence termékek a Monoszló melletti levendulabirtokon termelt levendulából készülnek.

A levendula jótékony hatása már a rómaiak óta ismert.

Ahogy mi szoktuk mondani, a levendula szinte minden problémára jó… Leginkább stresszoldásra alkalmas, mind az illóolaj közvetlenül, vagy a virágból készült különböző feldolgozott termékek, mint a mostanra már egyre népszerűbb levendulaszörp, vagy az esszencia. Csokoládéban a boldogságérzéssel együtt igazi örömforrás lehet. Textiltermékeink, levendulás párnabetétünk és sópárnánk igazi kuriózumok.

 

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.