MENŐ? CSALÁDBARÁT? MUNKA?!

MENŐ? CSALÁDBARÁT? MUNKA?!

Június 1-én különleges pályázati felhívást tett közzé a KidsOasis csapata. Álom-Másodállás, a legmenőbb családbarát munka. Állás, ami menő és családbarát. Na, hogy is van ez?!

alom_masodallas_piktogrammok (1)A KidsOasis Kft. kezdetek óta azt a célt tűzte ki, hogy egy általuk kidolgozott, szigorú kritériumrendszer alapján minősítse a hazai szálláshelyeket családbarát szempontok alapján. Szem előtt tartva a családok oldaláról felmerülő igazi piaci igényeket, ezzel is megszűntetve az önbevalláson alapuló családbarát értékeléseket.

Új, Álom-Másodállás pályázatuk célja, hogy egy kiválasztott család utazási élményein keresztül mutassa be a már minősített családbarát szolgáltatások milyenségét, rámutatva arra, hogy mennyire más olyan szálláshelyen eltölteni pár napot, ahol a család minden tagjára gondolnak.

Az Álom-Másodállás lehetőség szülőként, hogy több időt töltsünk együtt a gyermekeinkkel, új élményekkel legyünk gazdagabbak, alkossunk, és mindeközben megosszuk véleményünket a nagyvilággal. Nevezni nagyon egyszerű, hiszen egy maximum 1 perces videót kell csak feltölteni a KidsOasis Álom-Másodállás oldalra július 15-ig, majd gyűjteni a szavazatokat, hiszen a legtöbb szavazatot kapott 10 jelölt mutatkozhat be a zsűrinek. „Igazi, vérbő család legyen, akik jól el tudják mondani, hogy számukra mi a fontos az életben, a nyaralásaik alatt; ezt jól meg tudják fogalmazni, jókedvűek, illetve egy olyan pozitív üzenetet sugároznak, amivel szívesen azonosulunk.” – mondta Hadas Krisztina, műsorvezető, a zsűri egyik tagja.

A végső döntést a KidsOasis által felkért szakmai zsűri hozza meg július végén, így a nyertes és családja augusztus és november között látogathatja meg ingyen a nyolc, KidsOasis által már minősített családbarát belföldi szálláshelyet. Ez idő alatt a nyertesnek tapasztalataikról blogot kell vezetnie, akár videó-bejegyzésekkel is színesítve az élménybeszámolókat.

Már csak 3 hét maradt a nevezésre, így hát videózásra fel! Legyen a tied a legmenőbb családbarát munka, legyetek Ti a legvidámabb Országjáró család!

Felelős Szülők Iskolája
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.